X

+90 212 2383317 | info@mesaplastik.net

ANASAYFA HAKKIMIZDA KALIPHANE REFERANSLAR İLETİŞİM

Hakkımızda

Mesa Plastik Hakkında

Mesa Plastik, İstanbul Türkiye’de kurulu olan, plastik enjeksiyon sektöründe hizmet sağlayan bir şirkettir.

Mesa Plastik düşük maliyetli pek çok hizmet sağlamaktadır ve bu hizmetler arasında plastik enjeksiyon kalıp tasarımı ve plastik enjeksiyon ürünlerinin baskı uygulaması yer almaktadır. Tüm bu hizmetleri mümkün olan en düşük maliyetlerle temin etmekteyiz. Projenizin kar getirerek başarılı olması durumunda, şirketimizin de başarılı olacağını düşünmekteyiz.

Mesa Plastik, 1976 yılında Mehmet Gürcü tarafından kurulmuştur. Çalışmaya bir adet plastik enjeksiyon makinesi ile başladık. Ekibimizin müşteri memnuniyetine odaklanması sayesinde, şimdi gelişmiş plastik enjeksiyon makineleri ile donatılmış olan bir tesise sahibiz. Şirketimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilmek için büyümeye ve imkanlarını geliştirmeye devam etmektedir.

İşe sizin fikrinizle başlarız, fikrinizi beklentilerinizi karşılayan ürünlere dönüştürürüz.

Hızlı ve Net Teklifler

Mesa Plastik size tam bir maliyet analizi yaparak rehberlik edecektir. Maliyet analizi, parçanın ağırlığına, hacmine ve sizin kurulum gereksinimlerinize göre yapılacaktır.

Kalite Güvencesi

Mesa Plastik’in profesyonellerden oluşan ekibi, mümkün olan en düşük maliyetteki yüksek kalitede bitmiş ürünleri temin etmek üzere çalışmaktadırlar. İşe en kaliteli malzemelerle ve doğru iş için doğru ekipmanı kullanarak başlarız ve tüm parçaları üretimin her aşamasında denetleriz. Sizin kalite gereksinimlerinizi tam olarak karşılayabilmek için çaba gösteririz. Son teknoloji ekipmanlarımız ve deneyimimiz sayesinde, memnun olmanız garantidir.

Ürün Geliştirilmesi

Yeni ürünlerin geliştirilmesi ile ilgili olarak büyük ve küçük şirketlerle, endüstri tasarımcılarıyla, bireyler ve yatırımcılar ile birlikte çalışıyoruz. Her zaman sizin fikirleriniz üzerinde oturup tartışmaya açık olduğumuzu ve bunları mümkün olduğunca ekonomik bir şekilde pazara sunmak için yardımcı olmak istediğimizi göreceksiniz.

Proje Yönetimi

Şirketimiz projenizi yönetebilir ve giderlerinizi düşürerek, size tasarruf sağlayabilir. Mesa Plastik, projenizi üretim profesyonelleri ağı üzerinden koordine edecektir ve her aşamada kalitenin sağlanmasını temin ederek, ürününüzün zamanında teslim edilmesini ve istediğiniz özelliklere uygun olmasını sağlayacaktır.

1976 yılından bu yana, kaliteli ürünleri başarılı bir şekilde geliştirip üreterek Türkiye ve çevre ülkelerde yüzlerce müşterimize destek olduk.

Yapabileceklerimiz

Gelişmiş plastik enjeksiyon makinelerini kullanmaktayız (100 tondan 400 ton kapasiteye kadar). 2 gram ile 500 gram arasındaki skalada çeşitli türlerde plastik ürünlerin baskı uygulamasının yanı sıra, aynı ürünler için gereken kalıpların tasarımlarını gerçekleştirmekteyiz. Lütfen tüm detaylar için Plastik Enjeksiyon Kalıp Tasarımı ve Plastik Enjeksiyon Baskı ile ilgili sayfalara göz atınız.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

MESA Plastik
Piyale Paşa Mahallesi, Küçük Efem Sokak No:15
Okmeydanı, Beyoğlu, İstanbul
Tel: +90 212 2383317
GSM: +90 542 8228251
Email: info@mesaplastik.net