X

+90 212 2383317 | info@mesaplastik.net

ANASAYFA HAKKIMIZDA KALIPHANE REFERANSLAR İLETİŞİM

Kalıphane

TAMİR - BAKIM - REVİZYON

Zamanla birlikte, seri üretim baskı sayılarının artması sonucu plastik enjeksiyon kalıplarında deformasyon (aşınma) gayet normaldir. Günümüzde malzeme maliyetlerinin artması sonucu sıfırdan kalıp masrafı yerine tamir ve bakım yapılabilecek plastik enjeksiyon kalıplarınızda ilk günkü gibi plastik ürününüzü elde edebilir, kalıp ömrünüzü uzatabilirsiniz.

Plastik enjeksiyon kalıplarınızda, zaman ve üretim baskısı sonucu:

- Ürünlerinizde çapaklanma
- Kalıpların çalışma sistemlerinde tozlanma
- Kalıplarda mekanik ve sistemsel bozukluklar

Oluşabilir ve üretiminizde aksamalar yaşayabilirsiniz.

MESA PLASTİK olarak, plastik enjeksiyon kalıplarınızda en iyi sonucu almak üzere taşlama, kaynak, yağlama gibi işlemlerle birlikte, raporumuzu görüşünüze sunar ve üretim için gerekli adımların atılmasını sağlayabiliriz.

KALIP TOPLAMA

Kalıp toplama işlemi plastik enjeksiyon kalıplarının tamamlanmasında son aşamadır. Kalıplarınız toplama işlemi sonrası deneme baskısına hazır hale getirilir.

MESA PLASTİK olarak, plastik enjeksiyon kalıplarınızı, cnc işleme sonrası, teknik çizimler veya varsa numuneler doğrultusunda güncel hırdavat listesiyle birlikte torna, freze veya dalma erezyon işlemlerini uygulayarak bünyemizde topluyoruz ve deneme baskısına hazır hale getiriyoruz.

*** Deneme baskılarınızı, tarafımıza uygun hammadde sunulduğu takdirde, sahip olduğumuz plastik enjeksiyon makinelerimizde ücretsiz olarak yapıyoruz.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

MESA Plastik
Piyale Paşa Mahallesi, Küçük Efem Sokak No:15
Okmeydanı, Beyoğlu, İstanbul
Tel: +90 212 2383317
GSM: +90 542 8228251
Email: info@mesaplastik.net