Kapat
X

+90 212 2383317 | info@mesaplastik.net

ANASAYFA HAKKIMIZDA KALIPHANE REFERANSLAR İLETİŞİM

Plastik Enjeksiyon Baskı

Plastik Enjeksiyon Baskı

Mesa Plastik bünyesinde baskı uygulaması yapılan plastik enjeksiyon ürünleri, her tür projenizde, ürününüz ne zorlukta olursa olsun beklentinize yanıt verebilecektir. İsterseniz yüksek kaliteyi karşılamayı amaçlayın, isterseniz zaman ve para tasarrufu sağlamak isteyin, ürününüzü gözden geçirerek tüm beklentilerinizi karşılama sözünü veriyoruz.

Plastik enjeksiyon ürünlerimiz, elektrik ve elektronik ürünlerini, mutfak ürünlerini, ev aletlerini, oyuncakları, zirai ürünlerin plastik parçalarını, makine bileşenlerini ve daha fazlasını içermektedir.

Plastik enjeksiyon makineleri genellikle sahip oldukları gücün miktarına göre isimlendirilmektedir (Makine parkurumuzda 100 ile 400 ton güce sahip plastik enjeksiyon makineleri bulunmaktadır). Mesa Plastik bünyesinde her türlü mühendislik malzemenin ( pom, pc, ppma, pa, pbt, ps, pc/abs, abs, san vb.) plastik enjeksiyon baskı uygulamasını gerçekleştirmekteyiz.

Müşterilerimizin talepleri ve sunulan teknik şartnameler doğrultusunda plastik enjeksiyon baskılarını yaptığımız ürünlerden örnekler sunuyoruz:

İLETİŞİM BİLGİLERİ

MESA Plastik
Piyale Paşa Mahallesi, Küçük Efem Sokak No:15
Okmeydanı, Beyoğlu, İstanbul
Tel: +90 212 2383317
GSM: +90 542 8228251
Email: info@mesaplastik.net